wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-07-31| Geodezja, Firma, Przetargi

Znamy kolejne rozstrzygnięcia w mazowieckim przetargu na bazy

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego wybrał oferty w sześciu pozostałych częściach przetargu na cyfryzację danych PZGiK w 18 powiatach.


Znamy kolejne rozstrzygnięcia w mazowieckim przetargu na bazy

O ile nie wpłyną protesty, prace wykonają:
• część IV, powiat kozienicki – ABM Group Warszawa (wartość oferty: 0,799 mln zł);
• część VI, powiat makowski – OPGK Gdańsk (759 tys. zł);
• część VII, powiat miński – ULP Suwałki (1,32 ml zł);
• część XII, powiat przasnyski – ABM Group Warszawa (0,958 tys. zł);
• część XV, powiat warszawski zachodni – konsorcjum firm Geopartner Gdańsk, Gepartner Geomatics Gdańsk, Logik Gdańsk (0,79 mln zł);
• część XVIII, powiat żuromiński – OPGK Gdańsk (0,967 mln zł).

We wszystkich wyżej wymienionych częściach zamawiający wybrał oferty najtańsze. Wyjątkiem jest część XVIII, gdzie spośród trzech propozycji Urząd Marszałkowski zdecydował się na najdroższą. Znaczenie miała tu punktacja za kryterium „zatrudnienie osób, o których mowa w art. 29 ust. 4 Pzp, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia” [bezrobotnych, młodocianych, niepełnosprawnych i tych, o których mowa w ustawie o zatrudnieniu socjalnym – red.].

Tym samym UMWM wybrał już najkorzystniejsze oferty we wszystkich 18 częściach tego zamówienia. O wcześniejszych rozstrzygnięciach pisaliśmy TU oraz TU.

Przedmiotem zamówienia jest cyfryzacja danych PZGiK szczebla powiatowego w zakresie: modernizacji EGiB, utworzenia baz BDOT500 i GESUT, skanowania dokumentów uzasadniających wpisy do EGiB, dostosowania bazy szczegółowej osnowy do obowiązujących wymogów, a także publikacja zbiorów i usług danych przestrzennych w tym opracowanie lub aktualizacja metadanych.

Zamówienie jest częścią projektu „Regionalne partnerstwo samorządów Mazowsza dla aktywizacji społeczeństwa informacyjnego w zakresie e-administracji i geoinformacji” (tzw. projekt ASI) realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego we współpracy z 33 powiatami i 157 gminami.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt