Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-07-31| Geodezja, Firma, Przetargi

Znamy kolejne rozstrzygnięcia w mazowieckim przetargu na bazy

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego wybrał oferty w sześciu pozostałych częściach przetargu na cyfryzację danych PZGiK w 18 powiatach.


Znamy kolejne rozstrzygnięcia w mazowieckim przetargu na bazy

O ile nie wpłyną protesty, prace wykonają:
• część IV, powiat kozienicki – ABM Group Warszawa (wartość oferty: 0,799 mln zł);
• część VI, powiat makowski – OPGK Gdańsk (759 tys. zł);
• część VII, powiat miński – ULP Suwałki (1,32 ml zł);
• część XII, powiat przasnyski – ABM Group Warszawa (0,958 tys. zł);
• część XV, powiat warszawski zachodni – konsorcjum firm Geopartner Gdańsk, Gepartner Geomatics Gdańsk, Logik Gdańsk (0,79 mln zł);
• część XVIII, powiat żuromiński – OPGK Gdańsk (0,967 mln zł).

We wszystkich wyżej wymienionych częściach zamawiający wybrał oferty najtańsze. Wyjątkiem jest część XVIII, gdzie spośród trzech propozycji Urząd Marszałkowski zdecydował się na najdroższą. Znaczenie miała tu punktacja za kryterium „zatrudnienie osób, o których mowa w art. 29 ust. 4 Pzp, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia” [bezrobotnych, młodocianych, niepełnosprawnych i tych, o których mowa w ustawie o zatrudnieniu socjalnym – red.].

Tym samym UMWM wybrał już najkorzystniejsze oferty we wszystkich 18 częściach tego zamówienia. O wcześniejszych rozstrzygnięciach pisaliśmy TU oraz TU.

Przedmiotem zamówienia jest cyfryzacja danych PZGiK szczebla powiatowego w zakresie: modernizacji EGiB, utworzenia baz BDOT500 i GESUT, skanowania dokumentów uzasadniających wpisy do EGiB, dostosowania bazy szczegółowej osnowy do obowiązujących wymogów, a także publikacja zbiorów i usług danych przestrzennych w tym opracowanie lub aktualizacja metadanych.

Zamówienie jest częścią projektu „Regionalne partnerstwo samorządów Mazowsza dla aktywizacji społeczeństwa informacyjnego w zakresie e-administracji i geoinformacji” (tzw. projekt ASI) realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego we współpracy z 33 powiatami i 157 gminami.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wyprawa BARI 1976
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS