Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-07-31| Przetargi

37 mln zł na aktualizację map ryzyka i zagrożenia powodziowego

Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej rozstrzygnął przetarg na przegląd i aktualizację map zagrożenia powodziowego oraz map ryzyka powodziowego.


37 mln zł na aktualizację map ryzyka i zagrożenia powodziowego

W postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta. Wykonawcą prac zostało konsorcjum: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Arcadis Warszawa, MGGP SA Tarnów. Wartość podpisanej umowy to 36,998 mln zł brutto. Zgodnie z SIWZ przetargu, KZGW zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia podstawowego do 37 mln zł.

Zamówienie obejmuje zarówno aktualizację już istniejących map, jak i sporządzenie nowych. Do zadań wykonawcy będzie należało m.in.
• weryfikacja i aktualizacja metodyki opracowania MZP i MRP,
• identyfikacja, pozyskanie i opracowanie danych na potrzeby przeglądu i aktualizacji MZP i MRP,
• przegląd MZP i MRP,
• aktualizacja MZP i MRP z I cyklu planistycznego,
• opracowanie map zagrożenia powodziowego,
• opracowanie map ryzyka powodziowego,
• opracowanie bazy danych przestrzennych MZP i MRP,
• opracowanie wersji kartograficznych MZP i MRP,
• przygotowanie raportu z wykonania przeglądu i aktualizacji MZP i MRP,
• przygotowanie publikacji MZP i MRP,
• przygotowanie zestawów danych MZP i MRP dla organów administracji,
• przygotowanie raportów dla Komisji Europejskiej z wykonania przeglądu i aktualizacji MZP i MRP.
Termin realizacji przetargu to 31 marca 2020 r.

Przegląd i aktualizacja MZP i MRP jest obowiązkiem wynikającym z art. 88f ust. 11 ustawy Prawo wodne: „mapy zagrożenia powodziowego oraz mapy ryzyka powodziowego podlegają przeglądowi co 6 lat oraz w razie potrzeby aktualizacji”. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Przegląd i aktualizacja map zagrożenia powodziowego i map ryzyka powodziowego”, finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wyprawa BARI 1976
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS