wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skanowanie szlaku kolejowego
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-07-28| Geodezja, Przetargi

Wykonawca weryfikacji baz GESUT wybrany

Główny Urząd Geodezji i Kartografii rozstrzygnął przetarg na weryfikację realizacji procesu dostosowania danych o sieciach uzbrojenia terenu do obowiązującego modelu danych GESUT.


Wykonawca weryfikacji baz GESUT wybrany

Wartość umowy podpisanej z firmą SmallGIS z Krakowa to 2,64 mln zł.
Pozostałe oferty w postępowaniu złożyły firmy OPGK Gdańsk (3,2 mln zł) oraz Jaśkówka z Gdańska (2,73 mln zł – oferta nie poddana ocenie).

Przedmiotem przetargu GUGiK jest weryfikacja produktów wytworzonych w projekcie K-GESUT celem włączenia ich do krajowej bazy GESUT. Przypomnijmy, że w ramach tego przedsięwzięcia w wybranych powiatach na terenie całego kraju tworzone są inicjalne bazy GESUT, a te istniejące dostosowywane są do zgodności z obowiązującym modelem pojęciowym.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Panie, nie takie rzeczy się robiło, po co doświadczenie, przecież wszystko jest zrobione dobrze,nie....

Spokojnie Ma a do tego materia trywialna.

Czy firma, która wygrała przetarg ma doświadczenie w tworzeniu gesut, konwersji danych do obowiązujących przepisów ? Jeżeli tak to ok jak nie to będą zmarnowane kolejne pieniądze. Materia jest bardzo trudna.

3 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt