Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-07-17| GIS, Teledetekcja, Przetargi

Kolejne śląskie samorządy wspólnie zamawiają geodane

Dostawa lotniczych zdjęć ukośnych i pionowych oraz numerycznych modeli jest przedmiotem przetargu ogłoszonego przez miasta: Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec i Tychy, a także powiaty będziński i bieruńsko-lędziński.


Kolejne śląskie samorządy wspólnie zamawiają geodane

Samorządy zamawiają:
• wykonanie pionowych zdjęć lotniczych oraz ortofotomapy w rozdzielczości 5 cm;
• wykonanie lotniczych zdjęć ukośnych oraz ortofotomapy ukośnej z pikselem 8 cm;
• oprogramowanie do obsługi zdjęć ukośnych i produktów pochodnych;
• wykonanie lotniczego skaningu laserowego z gęstością min. 20 pkt/m kw. oraz manualną klasyfikację chmury punktów;
• opracowanie numerycznego modelu terenu oraz numerycznego modelu pokrycia terenu, a także modelu 3D w postaci wielokątowej oteksturowanej siatki;
• aplikację serwisu prezentacji w internecie ortofotomap ukośnych;
• aplikację prezentacji w internecie archiwalnych ortofotomap pochodzących z różnych lat.

Prace należy wykonać do końca marca przyszłego roku.

Oferty można składać do 22 sierpnia. Wadium: 26,5 tys. zł. Kryteriami wyboru oferty będą: cena (60%) oraz poprzeczne pokrycie zdjęć ukośnych oraz zdjęć pionowych (po 20%).

Zamówienie jest częścią projektu „Zwiększenie zdolności instytucjonalnej i skuteczności administracji publicznej poprzez rozbudowę i modernizację referencyjnych baz danych powiatowych rejestrów publicznych” dofinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS