wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-07-17| GIS, Mapy, Firma, Przetargi

Małopolskie oszczędzi na mapach topograficznych

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego podpisał umowę na wykonanie 187 arkuszy mapy topograficznej 1:10 000 wraz z aktualizacją bazy BDOT10k.


Małopolskie oszczędzi na mapach topograficznych

Prace za 371 tys. zł zrealizuje firma ErgoGIS z Koszlina – złożyła ona najtańszą propozycję w tym postępowaniu. Poza nią do przetargu stanęło jeszcze 6 firm, a najdroższa oferta opiewała na 925 tys. zł. Zamawiający gotowy był zaś wyłożyć nawet 982 tys. zł.

Zamawiane przez UMWM arkusze będą pokrywać wybrane fragmenty powiatów: tarnowskiego, gorlickiego, dębickiego, bocheńskiego, brzeskiego, wielickiego, krakowskiego, proszowickiego, limanowskiego, nowosądeckiego, dąbrowskiego, buskiego, staszowskiego, kazimierskiego, mieleckiego i myślenickiego. Prace mają zostać wykonane w ciągu 15 miesięcy.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
ło Panie we dwa dni tyle to nawet w IT w Polsce sie nie zarobi, a mówili, że nie da się zarobić w geodezji...

przy dzisiejszych technologiach 2 dni.

naklady sie zwrocily ,wiec mozna nalozyc lekka marze na podwykonawcow lub studentow, to da sie zarobic. Ile trwa zrobienie takiego arkusza?, tydzien?

2 oferta 2 oferta to konsorcjum 5 firm dali 100 zł netto wyżej na arkuszu na sląsku Geomat 2671zł netto/arkusz zachpom średnia cena z ofert 2380 na 12 ofert warmia na 105 arkuszy cena Geokartu 2073 netto za arkusz - chyba ceny się ustabilizowały :)

oj pamiętam jak mówili, że poniżej 8k za arkusz nie da się tego zrobić...., pierwsze przetargi szły grubo za ponad 10k.

druga firma była 20 tys zł droższa więc jakoś rażąco niskiej ceny nie widzę. Raczej postęp technologiczny innym firmom nie znany. :)

a dlaczego nie firma wykonała wiele zamówień. Wychodzi około 2 tys zł za arkusz. Lecąc na niskiej marży i dużej ilości arkuszy też można zarobić. A jak się kształtowały inne ceny ?

Koniec Zniszczony rynek kompletnie. Dlaczego Zamawiający przyjmuje rażąco niska cenę na takim poziomie ?

zmowa? konkurencja.uokik.gov.pl

Dobry produkt musi kosztować.

jest szansa że będą dobrze bo nie weryfikuje PLAN.

Czy ERGOGIS potrafi zrobić DOBRZE tyle arkuszy ? Kto to weryfikuje ?

12 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt