Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-06-30| Geodezja, Instytucje

Starosta piotrkowski zatrudni inspektora

Starosta powiatu piotrkowskiego ogłasza nabór na stanowisko inspektora w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim. Aplikacje można składać do 10 lipca br.


Starosta piotrkowski zatrudni inspektora
Główne obowiązki na tym stanowisku pracy:
• przeprowadzanie weryfikacji materiałów przekazanych przez wykonawców, stanowiących wyniki prac geodezyjnych lub kartograficznych pod względem zgodności z przepisami prawa obowiązującymi w geodezji oraz kompletności przekazywanych wyników prac,
• sporządzenie protokołu weryfikacji i przyjęcie materiałów do PZGiK w przypadku pozytywnego wyniku weryfikacji,
• rozpatrzenie stanowiska wykonawcy prac złożonego w związku ze stwierdzem uchybień i nieprawidłowości, w przypadku negatywnego wyniku weryfikacji,
• przygotowanie projektu decyzji o odmowie przyjęcia do zasobu materiałów sporządzonych przez wykonawcę prac, w związku z nieuwzględnieniem stanowiska wykonawcy.

Wymagania od kandydatów niezbędne to m.in.:
• wykształcenie wyższe na kierunku geodezja i kartografia,
• minimum 3 lata stażu pracy,
• uprawnienia zadowe w dyscyplinie geodezja i kartografia z zakresu 2.

Proponowane wynagrodzenie 4100 zł brutto.

Źródło: SP w Piotrkowie Trybunalskim


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS