Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-06-30| Geodezja, Firma, Przetargi, Instytucje, Kataster

GUGiK ponownie zamawia dostosowanie baz EGiB

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił wart 18 mln zł przetarg na dostosowanie baz danych EGiB do wymagań zintegrowanego systemu informacji o nieruchomościach.


GUGiK ponownie zamawia dostosowanie baz EGiB

Zamówienie jest dokończeniem III tury modernizacji powiatowych baz ewidencji gruntów i budynków realizowanej w ramach projektu ZSIN faza II. Przypomnijmy, że w przetargu ogłoszonym w kwietniu br. w czterech na 19 części nie wpłynęła żadna oferta. Dlatego GUGiK ponownie rozpisał dla tych części zamówienie, przy czym zwiększył liczbę części do 7, tak że każda z nich odpowiada innemu powiatowi. Poszczególne części dotyczą teraz prac w powiatach:
• część 75 – bolesławieckim (wartość 1,8 mln zł),
• część 76 – zgorzeleckim (1,9 mln zł),
• część 77 – lwóweckim (1,9 mln zł),
• część 78 – krakowskim (2,8 mln zł),
• część 79 – olkuskim (3,6 mln zł),
• część 80 – żywieckim (4,9 mln zł),
• część 81 – Bielsku-Białej (1,2 mln zł).

W wyżej wymienionych samorządach zostanie wykonana:
• modernizacja EGiB w wybranych jednostkach i obrębach ewidencyjnych,
• aktualizacja (konwersja) danych EGiB dotyczących jednostek i obrębów ewidencyjnych, które nie będą objęte modernizacją EGiB,
• wprowadzenie do systemu teleinformatycznego starosty utworzonych przez wykonawcę zbiorów danych EGiB.

Prace mają zostać wykonane do końca lutego 2019 r., przy czym zadania finansowane w ramach projektu ZSIN – Faza II należy wykonać do połowy września 2018 r.

Oferty można składać do 14 lipca br. Wadium w zależności od części wynosi od 14 tys. do 54 tys. zł. Kryteriami oceny ofert będą: cena (60%), wartość niedoszacowania (30%) oraz długość świadczenia rękojmi (10%).

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS