Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-06-29| Przetargi

Niewielu chętnych na opracowanie budynków 3D

W trzyczęściowym przetargu Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii o wartości 26 mln zł na opracowanie modeli 3D budynków dla całego kraju wpłynęły cztery oferty, z których tylko jedna zmieściła się w budżecie zamawiającego.


Niewielu chętnych na opracowanie budynków 3D <br />
Modele LoD 2 we wrocławskim geoportalu
Modele LoD 2 we wrocławskim geoportalu

Ofertę dla części I złożyło konsorcjum firm Fotokart Szczecin, OPGK Koszalin oraz GTA GeoService z Niemiec. Jest ono gotowe wykonać prace za 5,37 mln zł, co stanowi 63% budżetu GUGiK.

W części II wystartowała firma Geoxy Kraków z ofertą o wartości 9,83 mln zł (106% budżetu).

Największym zainteresowaniem cieszyła się część III. Tu oferty przedstawiła firma MGGP SA z Tarnowa (12,24 mln zł, 144% budżetu GUGiK) oraz konsorcjum spółek Gispro Szczecin i ProGea 4D Kraków (10,86 mln zł, 128% budżetu).

Przypomnijmy, że przedmiotem przetargu jest opracowanie:
• część I – 5 022 100 modeli 3D budynków dla obszaru województw pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, łódzkiego i dolnośląskiego;
• część II – 5 465 700 modeli dla obszaru województw warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, podlaskiego, mazowieckiego i lubelskiego;
• część III – 5 002 700 modeli dla obszaru województw: świętokrzyskiego, opolskiego, śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Intergeo 2022 - 10 technologicznych trendów w geodezji
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS