wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-06-26| Geodezja, GIS

Prawie 70 mln zł na e-usługi publiczne w województwie warmińsko-mazurskim

Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłosił kolejny nabór wniosków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WWM na lata 2014-2020 – działanie „Cyfrowa dostępność informacji sektora publicznego oraz wysoka jakość e-usług publicznych”. Na dofinansowanie mogą liczyć m.in. projekty zawiązane z GIS-em i geodezją.


Prawie 70 mln zł na e-usługi publiczne w województwie warmińsko-mazurskim

Nabór skierowany jest do: jednostek samorządu terytorialnego, ich związków i stowarzyszeń; jednostek organizacyjnych jednostek samorządu terytorialnego; organizacji pozarządowych; instytucji kultury, rynku pracy; jednostek naukowych; uczelni.

Na wsparcie mogą liczyć przedsięwzięcia ukierunkowane na rozwój (tworzenie nowych oraz podniesienie poziomu zaawansowania istniejących) e-usług publicznych, które bazują na informacji sektora publicznego, w tym m.in. projekty związane z budową systemów informacji przestrzennej:
• rozwojem i integracją danych przestrzennych oraz budową i rozbudową platform informacji przestrzennej;
• digitalizacją, harmonizacją i uzupełnieniem baz danych zasobów geodezyjno-kartograficznych;
• tworzeniem inteligentnych przewodników/map.

Wnioski można składać od 30 czerwca do 31 lipca br. Pula środków przeznaczona na dofinansowanie projektów to 67,871 mln zł.

Więcej informacji

W ramach poprzedniego naboru projektów na e-usługi publiczne wpłynęło 60 wniosków.

Źródło: Serwis Regionalnego Programu WWM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak oszukać GPS?
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS