Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-06-08| Geodezja, Przetargi

Powiat nowotarski zamawia cyfryzację PZGiK

Digitalizacja i poprawa jakości dokumentów analogowych z powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego jest przedmiotem przetargu ogłoszonego przez Starostwo w Nowym Targu. Wartość zlecenia przekracza 3 mln zł.


Powiat nowotarski zamawia cyfryzację PZGiK

To już kolejne w ostatnim czasie geodezyjne zamówienie, które jest częścią projektu „E-usługi w informacji przestrzennej w Powiecie Nowotarskim”. Tym razem starostwo zamawia:
• uporządkowanie bazy danych systemu służącego do prowadzenia PZGiK w zakresie ujednolicenia słownika asortymentów zgłoszeń opracowań geodezyjnych oraz wyeliminowania błędów merytorycznych powstałych na przestrzeni lat;
• opracowanie metodyki procesu archiwizacji operatów PZGiK obejmującej sposób gromadzenia i nazewnictwa dokumentów oraz organizację ich przepływu przy cyfryzacji operatów bieżących;
• sporządzenie metodą skanowania cyfrowych zbiorów dokumentów zgromadzonych w PZGiK w Nowym Targu zgodnie z zaproponowaną przez wykonawcę metodyką;
• zasilenie zeskanowanymi dokumentami bazy systemu Ośrodek FB z jednoczesnym uzupełnieniem informacji dotyczących zakresu działkowego i rastrowego oraz aktualizacji przypisanego do operatu asortymentu zgłoszenia, a także wdrożenie właściwej organizacji pracy kadry pracowniczej Wydziału Geodezji obejmującą bieżącą obsługę i archiwizację zgodnie z zatwierdzoną metodyką.

Prace mają zostać zrealizowane do końca czerwca 2019 roku. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 70 tys. zł można składać do 18 lipca.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie szlaku kolejowego
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS