Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-06-06| Sprzęt, Firma, Software, Imprezy

Canon Polska zaprasza na targi 3D Solutions

Firma Canon zaprasza do swojej strefy podczas targów 3D Solutions (Poznań, 6-9 czerwca br.) – drugiej edycji wydarzenia odbywającego się w ramach międzynarodowych targów przemysłowych ITM Polska 2017. W strefie Canon można zobaczyć innowacyjne zastosowania i finalne produkty wyprodukowane na drukarce 3D Projet MJP 2500, a także odporne na trudne warunki atmosferyczne materiały CAD/GIS wydrukowane na ploterze Océ PlotWave 345.


Canon Polska zaprasza na targi 3D Solutions
Targi 3D Solutions to największe w regionie wydarzenie poświęcone zastosowaniom technologii 3D, które kierowane jest do profesjonalistów, przedstawicieli biznesu i świata nauki.Canon podczas targów 3D Solutions zaprezentuje dwa urządzenia ze swojej oferty urządzeń druku 3D i 2D:

Pierwszym urządzeniem będzie drukarka 3D Projet MJP 2500 do druku niezwykle dokładnych i funkcjonalnych modeli ze sztywnych i elastycznych materiałów sztucznych, które z powodzeniem można wykorzystywać w wielu branżach przemysłowych. W ramach pokazu technologii, klienci będą mogli zapoznać się także z innymi przemysłowymi i produkcyjnymi drukarkami 3D dostarczanymi przez Canon, uzyskać niezbędne informacje o wszechstronnym oprogramowaniu wspomagającym procesy projektowe i cykle pracy, a także dowiedzieć się o korzyściach, jakie w ramach współpracy z Canon czerpią firmy z różnych branż.

Drugim rozwiązaniem, które będzie można zobaczyć w działaniu podczas 3D Solutions jest wydajny ploter z funkcją druku, skanowania i kopiowania z serii Océ PlotWave 345 do zastosowań dla branży CAD/GIS. Kluczowe funkcjonalności tego czarno-białego urządzenia to niezawodność, prostota obsługi i prędkość działania (druk 4 arkuszy A1/D na minutę z funkcją pojedynczego składania i zaledwie 40 sekund od uśpienia do uruchomienia). Océ PlotWave 345 umożliwia druk materiałów w doskonałej jakości dzięki technologii Pico 600 x 1200 dpi, a łatwość obsługi zapewniona jest dzięki najlepszemu w swojej klasie wielodotykowemu interfejsowi użytkownika Océ ClearConnect, który teraz dostępny jest z oprogramowaniem uniFLOW.

Strefa Canon: MTP, Pawilon 3A, stoisko 98

Źródło: Canon Polska


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS