Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-06-06| Geodezja, Instytucje

Gorzów Wlkp.: poszukiwany inspektor wojewódzki

Dyrektor Generalny Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolksim poszukuje kandydatów na stanowisko inspektora wojewódzkiego do spraw administracji architektoniczno-budowlanej w Wydziale Infrastruktury. Aplikacje można składać do 12 czerwca br.


Gorzów Wlkp.: poszukiwany inspektor wojewódzki
Do zakresu zadań na tym stanowisku należy:
prowadzenie postępowań i przygotowywanie projektów decyzji: • w sprawie pozwolenia na budowę sieci telekomunikacyjnych, • zezwalających na realizację inwestycji drogowych, • o pozwoleniu na realizację inwestycji w zakresie budowli przeciwpowodziowych,
rozstrzyganie spraw związanych z podziałem nieruchomości i ograniczeniami w korzystaniu z nieruchomości,
ocena i podejmowanie czynności mających na celu doprowadzenie zamierzenia inwestycyjnego do zgodności z przepisami prawa,
przygotowywanie zawiadomień do właściwych sądów rejonowych o zmianie właściciela nieruchomości,
przygotowywanie wniosków do właściwego sądu rejonowego o ujawnienie w księdze wieczystej wszczęcia postępowania,
przygotowywanie zawiadomień do właściwego starosty o dokonanie wpisów w katastrze nieruchomości.

Wymagania od kandydatów (niezbędne) to m.in.:
wykształcenie wyższe geodezyjne lub prawnicze
2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze geodezji lub prawa
komunikatywność w mowie i piśmie,
umiejętność: pracy w zespole, analitycznego myślenia, a także negocjacji i argumentowania,
samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
znajomość przepisów kodeksu postępowania administracyjnego i kodeksu cywilnego oraz staw: o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych, o szczególnych zasadach przygotowania do realizacji inwestycji w zakresie budowli przeciwpowodziowych, o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych, o księgach wieczystych i hipotece,
znajomość ustawy o służbie cywilnej oraz zasad służby cywilnej i etyki korpusu służby cywilnej.

Wymagania dodatkowe to m.in.:
znajomośc języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
znajomość ustaw: Prawo budowlane, o drogach publicznych, o autostradach płatnych oraz o Krajowym Funduszu Drogowym, o szczególnych rozwiązaniach związanych z usuwaniem skutków powodzi, Prawo wodne, Prawo ochrony środowiska, o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, o ochronie przyrody, o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami, o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, o gospodarce nieruchomościami, Prawo geodezyjne i kartograficzne, o własności lokali, o ochronie informacji niejawnych, o odpowiedzialności majątkowej.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: LUW w Gorzowie Wlkp.


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS