Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-06-05| Geodezja, Instytucje

Ostrołęka: poszukiwany inspektor ds. nadzoru

Dyrektor generalny Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko starszego inspektora wojewódzkiego do spraw nadzoru w Wydziale Geodezji Delegatury w Ostrołęce. Dokumenty można składać do 14 czerwca br.


Ostrołęka: poszukiwany inspektor ds. nadzoru
Zakres zadań na tym stanowisku obejmuje:
• rozpatrywanie skarg na działanie organów administracji geodezyjnej i kartograficznej,
• weryfikację zgodności wykonywania prac geodezyjnych i kartograficznych z przepisami dotyczącymi geodezji i kartografii
• prowadzenie postępowań administracyjnych z zakresu prowadzenia państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego,
• opracowywanie wniosków do rzecznika dyscyplinarnego o wszczęcie postępowania wyjaśniającego w stosunku do osób wykonujących samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii.

Wymagania od kandydatów (niezbędne):
• wykształcenie wyższe geodezyjne,
• doświadczenie zawodowe: 6 miesięcy w administracji publicznej lub w bezpośredniej produkcji geodezyjnej i kartograficznej,
• znajomość ustaw: Kodeks postępowania administracyjnego, Prawo geodezyjne i kartograficzne wraz z aktami wykonawczymi, o służbie cywilnej, o wojewodzie i administracji rządowej w województwie,
• znajomość zarządzenia w sprawie wytycznych w zakresie przestrzegania zasad służby cywilnej oraz w sprawie zasad etyki korpusu służby cywilnej,
• umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
• analityczne myślenie, współpraca w zespole.

Wymaganiem dodatkowym są uprawnienia zawodowe do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii.

Proponowane wynagrodzenie zasadnicze: do 3,3 tys. zł .

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: MUW w Warszawie


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak GIS może zapewnić lepszą przyszłość?
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS