Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-05-30| GNSS, Geodezja, Przetargi, Instytucje

ARiMR zamawia kolejne odbiorniki GNSS

Dostawa 71 fabrycznie nowych odbiorników satelitarnych jest przedmiotem przetargu ogłoszonego przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Jakiego sprzętu potrzebuje ARiMR?


ARiMR zamawia kolejne odbiorniki GNSS

Agencja zamawia sprzęt jednoczęstotliwościowy (L1) śledzący systemy GPS i GLONASS oraz przystosowany do korzystania z korekt DGNSS. ARiMR wymaga, by przy korzystaniu z serwisu KODGIS w systemie ASG-EUPOS kupowany instrument zapewniał dokładność pomiaru nie gorszą niż 1 metr. Sprzęt ma ważyć do 500 g i być odporny na pył i wilgoć zgodnie z normą IP65.

Jako rejestrator ma służyć notebook z obrotowym lub odłączanym ekranem wyposażony w system operacyjny Windows 10 oraz procesor z zegarem min. 2,5 GHz. Urządzenie ma ponadto być wyposażone m.in. w: modem 4G, aparat fotograficzny, wi-fi i odbiornik GPS.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 13,5 tys. zł można składać do 4 lipca. Przy ocenie ofert zamawiający oprócz ceny (odpowiadającej za 60% punktacji) weźmie pod uwagę również wagę odbiornika (35%) oraz długość gwarancji (5%).

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS