Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-05-17| Geodezja, Przetargi

Kto chce zweryfikować dane EGiB i GESUT?

15 maja w Głównym Urzędzie Geodezji i Kartografii odbyło się otwarcie ofert w dwóch przetargach dotyczących weryfikacji procesu dostosowania: baz danych ewidencji gruntów i budynków do wymagań ZSIN oraz danych o sieciach uzbrojenia terenu do obowiązującego modelu danych GESUT.


Kto chce zweryfikować dane EGiB i GESUT?

Przedmiotem zamówień jest weryfikacja produktów będących efektem czterech przetargów, które ogłoszono w:
marcu 2016 r. (rozstrzygnięty, dotyczył dostosowania danych EGiB i GESUT w 30 powiatach i miastach na prawach powiatu);
sierpniu 2016 r. (po wyborze najkorzystniejszych ofert, przed podpisaniem umów; dotyczył dostosowania danych EGiB i GESUT w 49 powiatach i miastach na prawach powiatu);
kwietniu 2017 r. (termin składania ofert – 22 maja; dotyczy dostosowania danych EGiB w 36 powiatach i miastach na prawach powiatu);
kwietniu 2017 r. (termin składania ofert upłynął 16 maja; dotyczy dostosowania danych GESUT w 20 powiatach i miastach na prawach powiatu).

W przetargu na weryfikację baz danych EGiB do wymagań ZSIN wpłynęła jedna oferta:
• OPGK Gdańsk, OPGK Geomatyka Gdańsk, OPGK Kataster Gdańsk – wartość oferty: 7,470 mln zł brutto;
Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 8,322 mln zł – zamówienie podstawowe, oraz 313 tys. zł – zamówienie opcjonalne.

Z kolei weryfikacji danych GESUT chcą podjąć się 3 podmioty:
• SmallGIS Kraków – 2,644 mln zł;
• Jaśkówka Gdańsk – 2,728 mln zł;
• OPGK Gdańsk – 3,198 mln zł.
Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 2,478 mln zł – zamówienie podstawowe, oraz 1,593 mln zł – zamówienie opcjonalne.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
GEODETA testuje: ContextCapture
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS