Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-05-12| Geodezja, Edukacja, Imprezy

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie oraz spotkanie z WINGIK-iem

Zarząd Stowarzyszenia Geodetów Polskich oddział w Katowicach zaprasza w najbliższy wtorek (16 maja) o godz. 16.30 na spotkanie połączone ze szkoleniem w siedzibie NOT w Katowicach przy ul. Podgórnej 4, sala nr 1.


Zaproszenie na bezpłatne szkolenie oraz spotkanie z WINGIK-iem
Gośćmi spotkania będą: śląski wojewódzki inspektor nadzoru geodezyjnego i kartograficznego Mirosław Puzia, dyrektor firmy Geoline Sp. z o.o. Adam Domagała oraz przedstawiciel producenta systemów fotolotniczych FlyTech UAV Sp. z o.o. Radosław Zych.

Pierwsza część spotkania dotyczyć będzie stanu prawnego w zakresie geodezji i kartografii oraz problemów, przed jakimi stają przedstawiciele wykonawstwa. Na pytania z tego tematu będzie odpowiadał Mirosław Puzia (WINGiK).

W drugiej części spotkania omówione zostaną:
1) systemy fotolotnicze w geodezji, ich zalety i ograniczenia – Radosław Zych,
2) pochyłomierze w nowoczesnych odbiornikach GNSS – Adam Domagała,
3) pomiary zintegrowane, fotogrametria naziemna jako wsparcie pomiarów klasycznych – Adam Domagała.


Źródło: Zarząd SGP oddział w Katowicach


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
KNG Dahlta w Tatrach
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS