Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-05-12| Teledetekcja

PTFiT zaprasza na seminarium

Zarząd Polskiego Towarzystwa Fotogrametrii i Teledetekcji zaprasza na seminarium połączone z zebraniem sprawozdawczo-wyborczym PTFiT, które odbędzie się 19 maja w Warszawie.


PTFiT zaprasza na seminarium <br />
Warszawski Dom Technika NOT
Warszawski Dom Technika NOT

W czasie spotkania wygłoszone zostaną dwa referaty („Porównanie numerycznych modeli terenu pozyskanych z ultralekkich skanerów laserowych dedykowanych platformom BSL” oraz „Doświadczenia MGGP Aero w zakresie przekazywania wyników prac fotogrametrycznych do zasobu”), a także wybrane zostaną nowe władze PTFiT.

Zaproszenie skierowane jest zarówno do członków PTFiT, jak również sympatyków Towarzystwa, którzy interesują się fotogrametrią i teledetekcją. Aby wziąć udział w zebraniu lub zaktualizować swoje dane kontaktowe w celu otrzymywania informacji związanych z pracami i wydarzeniami organizowanymi przez PTFiT, należy wypełnić krótką ankietę.

Zebranie rozpocznie się o godzinie 11.00 w Warszawskim Domu Technika NOT (ul. Czackiego 3/5, sala „E”).

Program zebrania

Źródło: PTFiT


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS