Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-05-04| GNSS, Geodezja, Sprzęt, Firma

SatLab wspiera GeoPiknik w Józefosławiu

6 maja w Obserwatorium Astronomiczno-Geodezyjnym Politechniki Warszawskiej w Józefosławiu odbędzie się coroczny GeoPiknik. SatLab Geosolutions Polska wraz z partnerami biznesowymi – firmami Akgeo.pl oraz GTT – zaprasza do odwiedzenia stoiska sprzętowego.


SatLab wspiera GeoPiknik w Józefosławiu

Dla uczestników wydarzenia odbędą się pokazy urządzeń SatLab – każdy zainteresowany będzie mógł przetestować najnowsze rozwiązania RTK w terenie.
Co więcej, firma GTT zaprezentuje w Józefosławiu pierwszy w Polsce magnetometr bazujący na odbiorniku RTK SatLab i przedstawi, jak przebiegają prace archeologiczne w terenie z wykorzystaniem tego urządzenia.

Poza tym na stoisku SatLab uczestnicy będą mogli wziąć udział w wielu konkursach. Do wygrania będą m.in. łaty niwelacyjne, taśmy 20- i 5-metrowe, punkty pomiarowe, gwoździe oraz paliki drewniane – czyli akcesoria, które każdy geodeta używa na co dzień.
Na zainteresowanych zakupem urządzeń RTK marki SatLab Geosolutions będą czekały atrakcyjne vouchery rabatowe.

Źródło: SatLab Geosolutions Polska


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS