Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-05-02| Mapy

Nietuzinkowe atrakcje w bazie NaviExpert

Dzięki nowej funkcji Slow Road aplikacja nawigacyjna NaviExpert pozwoli nie tylko sprawnie dotrzeć do celu, ale także niespiesznie zwiedzić mało znane zakątki kraju.


Nietuzinkowe atrakcje w bazie NaviExpert

Slow Road to wspólny projekt firm Mazda Polska i Grupa Eskadr, którego celem jest opracowanie i udostępnienie tras samochodowych prowadzących do fascynujących miejsc w różnych częściach kraju. Od teraz punkty POI na ich trasie dostępne są w aplikacji NaviExpert. Na razie znajdziemy w niej dane dla 5 tras: Nieoczywisty Dolny Śląsk, Łódzkie Szlaki Wodne, Świętokrzyskie – drogi polne i wodne, Mazurskie cuda oraz Wśród lasów i jezior.

Na trasach tych wyszczególniono 50 punktów będących zbiorem wysokiej jakości niezależnych i oryginalnych agroturystyk, art-hotelików, knajpek typu slow oraz innych ciekawych miejsc, w których można spędzić czas wolny w niecodzienny, inspirujący i wartościowy sposób, nie zapominając o podopiecznych czy zwierzętach. Baza POI jest wciąż wzbogacana o kolejne obiekty i całkowicie bezpłatna zarówno dla gości, jak i dla właścicieli rekomendowanych miejsc.

By skorzystać z narzędzia, wystarczy w wyszukiwarce NaviExpert wpisać „Slow Road” lub dowolny punkt POI należący do tej kategorii, np. Młyn w Trudnej, zatwierdzić wybór i rozwinąć menu u dołu ekranu telefonu. Wówczas wyświetlą się informacje o danym punkcie, w tym link kierujący do strony Slow Road, gdzie zainteresowany znajdzie szczegółowy opis oraz zdjęcie obiektu.

Źrodło: NaviExpert, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Otwieranie modeli 3D GUGiK w QGIS
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS