Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-05-02| Geodezja, Firma, Imprezy

Olsztyn zaprasza geodetów na korty

Tegoroczne XXXIV Mistrzostwa Polski Geodetów w Tenisie Ziemnym odbędą się na najpiękniej położonych kortach w Polsce – na obiektach OKT „Jodłowa” w Olsztynie w dniach 31 sierpnia - 2 września.


Olsztyn zaprasza geodetów na korty

Mistrzostwa Polski Geodetów w tenisie ziemnym wpisują się w wieloletnią tradycję spotkań branży geodezyjnej i kartograficznej. Ogólnopolski charakter tego wydarzenia sprawia, że turniej to nie tylko okazja do sportowych rozgrywek, ale także miejsce wymiany doświadczeń zawodowych. Jest to również wspaniała okazja do promocji Olsztyna oraz regionu Warmii i Mazur. Impreza jest skierowana do profesjonalistów z branży geodezyjnej z całej Polski, dzięki czemu przyczynia się do integracji tego środowiska.

W zawodach mogą uczestniczyć zarówno kobiety, jak i mężczyźni będący geodetami (lub studentami wydziałów geodezyjnych), pracownicy przedsiębiorstw i uczelni oraz innych jednostek geodezyjnych, a także emeryci i renciści – geodeci (nie można być jednak czynnym zawodnikiem w okresie ostatnich 5 lat).

Organizatorem turnieju jest Warmińsko-Mazurski Oddział Stowarzyszenia Geodetów Polskich oraz Przedsiębiorstwo Usługowe DABRO. Impreza połączona będzie ze szkoleniem pn. „Operat techniczny – zawartość sprawozdania technicznego, analiza materiałów źródłowych, weryfikacja, zgłoszenie pierwotne i uzupełniające”. W programie m.in. również pokaz nowoczesnego sprzętu geodezyjnego, grill plenerowy oraz uroczysty bankiet. Koszt udziału w mistrzostwach wynosi 450 zł przy wpłacie do 30 czerwca lub 550 zł po tym terminie. Zapraszamy również wraz z osobami towarzyszącymi (koszt udziału osoby towarzyszącej w grillu i bankiecie: 150 zł)

Czas i miejsce szkolenia: klub OTK „Jodłowa” przy ul. Olimpijskiej 9A w Olsztynie w dniach 31 sierpnia – 1 września w godzinach 15:00-19:00

Dodatkowych informacji o imprezie udziela Paweł Dąbrowski, tel. 600 269 505; e-mail: geodezja@dabro.pl

Program
Regulamin
Formularz zgłoszeniowy

Źródło: SGP (Warmińsko-Mazurski Oddział Olsztyn), DABRO


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS