Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-04-28| Imprezy

Zaproszenie na XXIII Jesienną Szkołę Geodezji im. Jacka Rejmana

W dniach 21-22 września 2017 roku w Centrum Nauki i Sztuki „Stara Kopalnia” w Wałbrzychu odbędzie się XXIII Jesienna Szkoła Geodezji organizowana przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział we Wrocławiu, Politechnikę Wrocławską oraz Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.


Zaproszenie na XXIII Jesienną Szkołę Geodezji im. Jacka Rejmana
Program naukowy tegorocznej edycji będzie się skupiać przede wszystkim wokół aktualnych problemów służby geodezyjnej i kartograficznej w świetle zmian przepisów prawa, praktycznych aspektów geodezji i kartografii, systemów geoinformacyjnych oraz edukacji w geodezji i geomatyce.

W ramach XXIII Jesiennej Szkoły Geodezji odbędzie się również sesja jubileuszowa 45-lecia pracy zawodowej dr. inż. Józefa Woźniaka. Konferencja będzie okazją do dyskusji, wymiany doświadczeń oraz uhonorowania działalności naukowo-badawczej Jubilata.

Jesienne Szkoły Geodezji organizowane przez wrocławskie środowiska naukowe mają ponad 40-letnią tradycję. W roku 1974 z inicjatywy dr. inż. Jacka Rejmana została zorganizowana I Jesienna Szkoła Geodezji. Głównym celem Konferencji jest przede wszystkim integracja naukowego i zawodowego środowiska geodezyjnego.

Szczegóły

Źródło: Komitet Organizacyjny


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje zabytkowe młyny
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS