Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-04-05| Geodezja, GIS, Mapy, Edukacja

Najlepsze prace dyplomowe poszukiwane

Do 24 kwietnia można zgłaszać się do IX Ogólnopolskiego konkursu prac dyplomowych z zakresu kartografii, geomatyki i geoinformacji. W tym roku gospodarzem tego wydarzenia będzie Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.


Najlepsze prace dyplomowe poszukiwane

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 19 maja na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM. Ocenie będą podlegały wymagane od uczestnika poster oraz prezentacja multimedialna. Przy wyborze zwycięzcy komisja oceniająca będzie kierowała się następującymi kryteriami:

• oryginalność i specyfika problemu naukowego,
• utylitarny charakter pracy i jej konkretne wykorzystanie,
• zastosowane technologie, oprogramowanie, źródła i bazy danych,
• walory graficzno-estetyczne oraz logiczny układ i struktura wykonanego posteru,
• sposób, ekspresja prezentacji koncepcji, przeprowadzonych badań i uzyskanych wyników.

Komunikat

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Korzystanie z Portalu BDOT10k
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS