Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-04-05| Geodezja, Kataster

Gdańsk: oferta pracy w Referacie Ewidencji Gruntów UM

Do 18 kwietnia w Urzędzie Miejskim w Gdańsku trwa nabór kandydatów na stanowisko inspektora w Referacie Ewidencji Gruntów.


Gdańsk: oferta pracy w Referacie Ewidencji Gruntów UM <br />
fot. Wikipedia/Artur Andrzej
fot. Wikipedia/Artur Andrzej

Od kandydatów wymagane jest m.in. wykształcenie wyższe z zakresu geodezji i kartografii oraz 3-letni staż pracy w zawodzie geodety.

Do zadań wykonywanych na stanowisku będzie należało m.in.:
• sporządzanie odrysów, wyrysów, odpisów i wyciągów z ewidencji gruntów i budynków dla celów informacyjnych i notarialnych;
• wprowadzanie do części opisowej i kartograficznej zmian przedmiotowych i podmiotowych;
• współpraca przy sporządzaniu zamknięcia rocznego operatu ewidencyjnego;
• kontrola dokumentacji służącej do wprowadzenia zmian pod kątem formalno-prawnym oraz współpraca w ww. zakresie z wykonawcami prac i referatem Zasobu Geodezyjnego.

Proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto to 2200-4000 zł, w zależności od posiadanego doświadczenia i kompetencji.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: UM w Gdańsku


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS