Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-04-04| Geodezja, GIS, Sprzęt, Firma

NaviGate otwiera wypożyczalnię sprzętu pomiarowego

Firma NaviGate – wyłączny dystrybutor amerykańskiej marki Spectra Precision (grupa Trimble) w Polsce, uruchomiła wypożyczalnię sprzętu pomiarowego.


NaviGate otwiera wypożyczalnię sprzętu pomiarowego

Wypożyczalnia została otwarta z myślą o specjalistach, którzy chcą wykonać kilkudniowe pomiary terenowe w ramach jednego zlecenia lub projektu, w przypadku którego zakup nowego sprzętu byłby nierentowny.

W wypożyczalni NaviGate znajdują się: odbiorniki GPS/GNSS dla GIS, odbiorniki GNSS dla geodezji, tachimetry i niwelatory oraz oprogramowanie pomiarowe. Firma oferuje także możliwość przeszkolenia z obsługi sprzętu, przygotowania projektu pomiarowego oraz zapewnia profesjonalne wsparcie techniczne w trakcie wypożyczania. Warto też zwrócić uwagę, że procedury wypożyczenia w NaviGate zostały maksymalnie uproszczone.

Wypożyczony sprzęt można odebrać bezpośrednio w głównej siedzibie firmy w Krakowie, w jej oddziałach w Poznaniu i Olsztynie lub w firmie partnerskiej – Satell-Cad w Bydgoszczy.

Informacje o dostępnym do wypożyczenia sprzęcie oraz aktualny cennik znajdują się na stronie wypożyczalni

Źródło: NaviGate


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Radarowe filmy satelitów ICEYE
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS