Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-04-04| Geodezja, GIS, Przetargi

Miliony na aktualizację map ryzyka i zagrożenia powodziowego

Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej ogłosił wart prawie 40 mln zł przetarg na przegląd i aktualizację map zagrożenia powodziowego i map ryzyka powodziowego.


Miliony na aktualizację map ryzyka i zagrożenia powodziowego

Zamówienie obejmuje zarówno aktualizację już istniejących map, jak i sporządzenie nowych. Do zadań wykonawcy będzie należało m.in.
• weryfikacja i aktualizacja metodyki opracowania MZP i MRP,
• identyfikacja, pozyskanie i opracowanie danych na potrzeby przeglądu i aktualizacji MZP i MRP,
• przegląd MZP i MRP,
• aktualizacja MZP i MRP z I cyklu planistycznego,
• opracowanie map zagrożenia powodziowego,
• opracowanie map ryzyka powodziowego,
• opracowanie bazy danych przestrzennych MZP i MRP,
• opracowanie wersji kartograficznych MZP i MRP,
• przygotowanie raportu z wykonania przeglądu i aktualizacji MZP i MRP,
• przygotowanie publikacji MZP i MRP,
• przygotowanie zestawów danych MZP i MRP dla organów administracji,
• przygotowanie raportów dla Komisji Europejskiej z wykonania przeglądu i aktualizacji MZP i MRP.
Termin realizacji przetargu to 31 marca 2020 r.

Przegląd i aktualizacja MZP i MRP jest obowiązkiem wynikającym z art. 88f ust. 11 ustawy Prawo wodne: „mapy zagrożenia powodziowego oraz mapy ryzyka powodziowego podlegają przeglądowi co 6 lat oraz w razie potrzeby aktualizacji”. Zamówienie będzie realizowane w ramach projektu o tej samej nazwie, tj. „Przegląd i aktualizacja map zagrożenia powodziowego i map ryzyka powodziowego”, finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 800 tys. zł można składać do 8 maja. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji są: cena oferty brutto (30%), cena brutto za opracowanie map dla 1 km rzeki w przypadku zamówienia podobnego (10%), koncepcja wykonania przeglądu i aktualizacji MZP i MRP (30%), opis sposobu realizacji prac (30%). Szacunkowa wartość zamówienia to 39,106 mln zł.

W ramach projektu „Przegląd i aktualizacja map zagrożenia powodziowego i map ryzyka powodziowego” KZGW ogłosił także dwa inne przetargi:
usługi wsparcia merytorycznego przy realizacji projektu – szacunkowa wartość zamówienia: 6,098 mln zł, wymagane wadium: 40 tys. zł;
zarządzanie projektem oraz zapewnienie promocji i informacji
część I, zarządzanie projektem – szacunkowa wartość zamówienia: 2,195 mln zł, wymagane wadium: 120 tys. zł;
część II, zapewnienie promocji i informacji dla projektu – szacunkowa wartość zamówienia: 244 tys. zł, wymagane wadium: 4 tys. zł.
Termin składania ofert w przypadku obu przetargów to 8 maja.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Galileo pomaga stworzyć ekologiczne fajerwerki
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS