Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-04-03| GNSS, Sprzęt

Antena choke ring nie musi być duża

Stosowane powszechnie na stacjach referencyjnych anteny typu choke ring (z charakterystycznymi koncentrycznymi pierścieniami) mają zazwyczaj spore rozmiary. Tymczasem chińska firma Harxon właśnie zaprezentowała zminiaturyzowaną wersję tego instrumentu.


Antena choke ring nie musi być duża <br />
Porównanie tradycyjnej anteny choke ring oraz HX-CSX610A
Porównanie tradycyjnej anteny choke ring oraz HX-CSX610A

Jej antena HX-CSX610A waży niecałe 2 kg, ma średnicę 170 mm i wysokość 109 mm. Dzięki temu jest łatwa w transporcie i w instalacji.

Według zapewnień producenta niewielkie wymiary nie wpływają negatywnie na osiągi czy jakość pracy urządzenia. Śledzi ono sygnały GPS, GLONASS, Galileo i BeiDou, ma szczelną obudowę, cechuje się wysoką stabilnością centrum fazowego (1 mm) i dobrze radzi sobie z efektem wielodrożności sygnału.

Źródło: Harxon


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Plan na las - czyli o kartowaniu lasu
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS