Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-31| GNSS, Geodezja, GIS, Sprzęt, Software

Premiera NAWI 2017 już w przyszłym tygodniu!

Już w najbliższą środę, 5 kwietnia, na Geoforum.pl ukaże się najnowsza edycja bezpłatnego niezbędnika NAWI, w którym zaprezentujemy aktualną ofertę precyzyjnych odbiorników satelitarnych dostępnych na krajowym rynku.


Premiera NAWI 2017 już w przyszłym tygodniu!

Podobnie jak w poprzednich edycjach, w NAWI 2017 znajdziemy trzy zestawienia, tj. odbiorników: geodezyjnych (RTK), GIS-owych oraz dla stacji referencyjnych. W tym roku we wszystkich tych trzech kategoriach sprzętu padł rekord liczby instrumentów. Krajowi dystrybutorzy oferują ich odpowiednio: 88, 80 i 19.

Nie brak też nowości. Wśród odbiorników geodezyjnych jest ich 19 (w tym jedna nowa marka), w sprzęcie dla GIS-u – 20, a w zestawieniu instrumentów referencyjnych – 5. Wybrane z tych premier prezentowane są szerzej w artykułach.

Oprócz tego w NAWI 2017 przyjrzymy się postępom w budowie i modernizacji poszczególnych systemów nawigacji satelitarnej, a także przeanalizujemy tendencje w rozwoju odbiorników GNSS.

Zachęcamy do lektury!

Redakcja


«« powrót

Udostępnij:    


zobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Studenci inwentaryzują budynek AGH
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS