Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-31| Geodezja, Przetargi, Instytucje

GUGiK zleca weryfikację powiatowych baz GESUT

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg o wartości około 3,3 mln zł na weryfikację produktów będących efektem projektu K-GESUT.


GUGiK zleca weryfikację powiatowych baz GESUT

Przypomnijmy, że przedmiotem zamówień rozpisanych w ramach K-GESUT jest utworzenie inicjalnej bazy geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT) w wybranych jednostkach lub obrębach ewidencyjnych oraz dostosowanie istniejącej powiatowej bazy GESUT do zgodności z obowiązującym modelem pojęciowym. Dotychczas GUGiK ogłosił dwa tego typu przetargi – jeden w marcu 2016 r. (rozstrzygnięty – patrz odnośniki poniżej), a drugi – w sierpniu 2016 r. (po wyborze najkorzystniejszych ofert, przed podpisaniem umów). W planach Urzędu jest również ogłoszenie trzeciej transzy zamówień.

W ramach realizacji ogłoszonego właśnie przetargu wykonawca zajmie się w szczególności weryfikacją produktów, o których mowa powyżej, celem włączenia ich do krajowej bazy GESUT w każdej ze 101 lokalizacji, w tym: weryfikacja utworzenia i dostosowania baz danych GESUT oraz weryfikacją zasilenia systemu teleinformatycznego danymi GESUT. Prace mają zostać wykonane do połowy sierpnia przyszłego roku.

Oferty można składać do 11 maja. Wadium: 60 tys. zł. Kryteriami wyboru oferty będzie: cena (60%), ilość zweryfikowanych materiałów PZGiK (30%) oraz długość świadczenia rękojmi (10%).

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje w Trójmieście
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS