Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-29| Geodezja, Przetargi

Kraków zleca cyfryzację zasobu

Urząd Miasta Krakowa ogłosił przetarg na cyfryzację materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego zgromadzonych w Wydziale Geodezji UM. Szacunkowa wartość zamówienia to 954 tys. zł netto.


Kraków zleca cyfryzację zasobu

Zamówienie podzielono na 4 części. Ich przedmiotem jest:
części I-III – przetworzenie po 4 tys. analogowych operatów technicznych (około 200 tys. stron) do postaci elektronicznej (obejmujące nadanie identyfikatora materiału zasobu, skanowanie i zaewidencjonowanie materiałów zasobu zgodnie z rozporządzeniem w sprawie organizacji i trybu prowadzenia PZGiK wraz z uzupełnieniem dodatkowych wskazanych w Warunkach Technicznych (WT) informacji, które są niezbędne do efektywnej obsługi bazy danych PZGiK za pomocą Systemu GEO-INFO); przeprowadzenie klasyfikacji i kwalifikacji materiałów zasobu celem ich przekazania do archiwum państwowego;
części IV – dopasowanie do układu współrzędnych PL-2000 i wykonanie centroidów dla 2530 arkuszy zarysów pomiarowych oraz uzupełnienie metadanych materiałów zasobu zgodnie z rozporządzeniem w sprawie organizacji i trybu prowadzenia PZGiK wraz z uzupełnieniem dodatkowych wskazanych w WT informacji, które są niezbędne do efektywnej obsługi bazy danych PZGiK za pomocą Systemu GEO-INFO; przeprowadzenie klasyfikacji i kwalifikacji materiałów zasobu celem ich przekazania do archiwum państwowego.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 3 tys. zł (części I-III) lub 5 tys. zł (część IV) można składać do 4 maja. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji są: gwarancja (12%), kwalifikacje zawodowe (28%) oraz cena (60%).

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS