Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-28| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat grodziski zamawia sporą modernizację EGiB

Modernizacja ewidencji gruntów i budynków na terenie gminy Wielichowo o wartości około 0,8 mln zł jest przedmiotem przetargu rozpisanego przez Starostwo w Grodzisku Wielkopolskim.


Powiat grodziski zamawia sporą modernizację EGiB

Zamówienie obejmuje:
• modernizację szczegółowej osnowy poziomej 3 klasy;
• przeprowadzenie prac geodezyjnych i kartograficznych, mających na celu pozyskanie danych do EGiB dla 10 obrębów ewidencyjnych (Dębsko, Gradowice, Łubnica, Piotrowo Wielkie, Pruszkowo, Reńsko, Trzcinica, Wielichowo Wieś, Ziemin, Zielęcin);
• aktualizację istniejących danych EGiB;
• skanowanie wszystkich operatów archiwalnych dotyczących ww. obrębów ewidencyjnych, a także podłączenie ich do programu Geo-Info 7 Ośrodek;
• wprowadzenie do systemu teleinformatycznego starosty utworzonych przez wykonawcę zbiorów danych EGiB.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 15 tys. zł można składać do 27 kwietnia. Prace mają zostać wykonane do końca listopada tego roku.

Przetarg jest częścią projektu „Tworzenie, modernizacja i aktualizacja rejestrów publicznych oraz standardowych opracowań kartograficznych i tematycznych gromadzonych w Starostwie Powiatowym w Grodzisku Wielkopolskim oraz ich udostępnianie za pomocą e-usług” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS