Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-23| Geodezja, Przetargi, Software

GUGiK zleca dostawę i utrzymanie infrastruktury za kilkadziesiąt mln zł

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg na dostawę, utrzymanie oraz zapewnienie ciągłości działania infrastruktury w ramach projektów CAPAP, ZSIN Faza II oraz K-GESUT.


GUGiK zleca dostawę i utrzymanie infrastruktury za kilkadziesiąt mln zł <br />
Architektura logiczna SIG (fot. SIWZ przetargu)
Architektura logiczna SIG (fot. SIWZ przetargu)

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie wydajnego środowiska infrastrukturalnego na potrzeby świadczenia oraz zapewnienia ciągłości działania e-usług dla obywateli, przedsiębiorców i administracji publicznej realizowanych w ramach projektów CAPAP, ZSIN Faza II, K-GESUT w szczególności poprzez:
• dostawę infrastruktury sprzętowej do środowiska SIG,
• dostawę oprogramowania standardowego,
• świadczenie usług utrzymania infrastruktury SIG.

Orientacyjna wartość zamówienia netto to – jak wynika z „Planu przeprowadzania postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w roku 2017 przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii” – 38,691 mln zł. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 500 tys. zł można składać do 9 maja.

Źródło: GUGiK, DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 4
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS