Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-17| Przetargi, Instytucje

Przetarg GUGiK na e-usługi znów opóźniony

Główny Urząd Geodezji i Kartografii przełożył o kolejne dwa tygodnie termin otwarcia ofert w przetargu na budowę i rozwój e-usług w ramach projektów CAPAP, K-GESUT i ZSIN II.


Przetarg GUGiK na e-usługi znów opóźniony <br />
rys. fragment dokumentacji przetargu
rys. fragment dokumentacji przetargu

Według pierwotnych planów oferty można było składać do 10 stycznia, teraz – po kilkukrotnym przekładaniu – aktualnym terminem jest 3 kwietnia. Wraz ze zmianą daty otwarcia ofert w BIP-ie GUGiK-u opublikowano odpowiedzi na 112 pytań potencjalnych wykonawców, a także zamieszczono nowe wersje dokumentacji przetargowej.

Przypomnijmy, że przedmiotem zamówienia są prace analityczne, projektowe, wdrożeniowo-implementacyjne, dokumentacyjne oraz szkolenia związane z wytworzeniem narzędzi do analiz i udostępniania wyników Centrum Analiz Przestrzennych Administracji Państwowej oraz rozbudową systemów ZSIN i K-GESUT w celu utworzenia i rozwoju e-usług. Szerzej o zakresie tego zamówienia pisaliśmy TU.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS