Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-16| Geodezja, Edukacja, Imprezy

Jak w Lublinie świętowano Dzień Geodety

3 marca młodzież 1, 2 i 3 klas geodezyjnych w Państwowych Szkołach Budownictwa i Geodezji w Lublinie zorganizowała po raz drugi obchody Dnia Geodety. Impreza przebiegła pod hasłem: „Keep calm and survey on”.


Jak w Lublinie świętowano Dzień Geodety

Obchody rozpoczęły się od części wykładowej, podczas której uczniowie spotkali się z przedstawicielami firmy Trimble, TPI, Leica oraz MasterGeo, zapoznając się z ich ofertą sprzętowo-technologiczną. Była to też okazja do rozmowy z przedstawicielami Koła Naukowego EQUATOR z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Następnie odbyła się część konkursowa. Uczniowie mogli zmierzyć się między innymi w takich konkursach, jak: „1 Geodeta z 10”, „Limbo”, „Geoliada” i wiele innych. Dzięki hojności sponsorów wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody.

Na ten dzień przygotowano również krzyżówkę, która została wypełniona przez uczestników, a na koniec imprezy rozlosowano miejsca na podium. Zorganizowano również słodki poczęstunek w postaci ciast przygotowanych przez poszczególne klasy geodezyjne oraz cukierków, których sponsorem była firma GEOMAX.Agata Ostrowska


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje w Trójmieście
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS