Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-14| Geodezja, Imprezy

Rzeszowskie Środowisko Geodezyjne zaprasza na Drogę Krzyżową

Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział w Rzeszowie zaprasza na corocznie organizowaną w okresie Wielkiego Postu Drogę Krzyżową. Tym razem trasa przemarszu będzie prowadziła przez Pasmo Jeleniowskie w Górach Świętokrzyskich połączone ze zwiedzaniem Opatowa i Zamku Krzyżtopór (8 kwietnia 2017 r.).


Rzeszowskie Środowisko Geodezyjne zaprasza na Drogę Krzyżową <br />
Przemarsz geodetów na Tarnicę podczas Drogi Krzyżowej przed kilku laty
Przemarsz geodetów na Tarnicę podczas Drogi Krzyżowej przed kilku laty
Zbiórka o godz. 5.45 na parkingu ROSiR w Rzeszowie przy ul. Pułaskiego. O godz. 6.00 Wyjazd do Opatowa. Po dotarciu na miejsce Msza Święta i zwiedzanie Kolegiaty pw. Świętego Marcina Biskupa. Po mszy zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej w Opatowie. Następnie przejazd do Baćkowic i rozpoczęcie marszu przez Pasmo Jeleniowskie. W czasie marszu odprawimy Drogę Krzyżową, idąc przez aleję Lipową, cmentarz I wojny światowej, Truskolaskę (448 m n.p.m.), Wesołówkę (469 m n.p.m.), przełęcz Karczmarkę (406 m n.p.m.) do Podlesia. Długość trasy 9 km, 130 m przewyższenia. Następnie przejazd do Ujazdu i zwiedzanie zamku Krzyżtopór. Powrót do Rzeszowa około godz. 19.00.

Każdy uczestnik zabiera: odpowiedni ubiór, dobre buty, okrycie na wypadek deszczu, prowiant na cały dzień i obowiązkowo termosy z ciepłą herbatą.

Koszt uczestnictwa:
50 zł – członkowie SGP z opłaconymi składkami
55 zł – rodzina członków SGP z opłaconymi składkami
75 zł – pozostali uczestnicy

Szczegóły

Źródło: SGP Oddział w Rzeszowie


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wielodrożność a Galileo
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS