Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-13| Geodezja

Kongres Geodetów Polskich: ostatnie dni na zgłoszenia

Jeszcze tylko do piątku (17 marca) można się zapisywać na Kongres Geodetów Polskich. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 marca w Piotrkowie Trybunalskim.


Kongres Geodetów Polskich: ostatnie dni na zgłoszenia

Kongres – odbywający się pod hasłem „Jedność geodezyjna” – „jest próbą zjednoczenia środowiska wokół wspólnych postulatów, które zostaną wypracowane na poszczególnych panelach tematycznych” – czytamy na stronie wydarzenia. „Wiemy, że wiele jest do zrobienia. Jednak żeby osiągnąć zakładany cel należy najpierw ruszyć z miejsca. Wierzymy, że KGP będzie początkiem drogi ku długo oczekiwanej poprawie funkcjonowania naszej branży”.

W programie Kongresu znalazły się m.in. panele:
• Weryfikacja dokumentacji;
• Samorząd zawodowy – jeśli tak, to jaki?
• Podniesienie rangi geodety uprawnionego;
a także:
• prezentacja i dyskusja dotycząca nowelizacji Prawa geodezyjnego i kartograficznego,
• prezentacja pracy geodety i administracji geodezyjnej na przykładzie wybranego kraju europejskiego,
• prezentacja ogólnopolskich stowarzyszeń geodezyjnych,
• spotkanie z autorami książek dla geodetów – Bogdanem Grzechnikiem i Władysławem Baką.
Podczas KGP odbędą się także pokazy sprzętu geodezyjnego. Każdy uczestnik Kongresu otrzyma od jednego z dystrybutorów prezent o wartości 250 zł. Ponadto jedna z firm wystawienniczych ufundowała nagrodę rzeczową o wartości 4500 zł, która zostanie rozlosowana wśród uczestników podczas paneli popołudniowych w piątek 24 marca.

Swoją obecność na Kongresie potwierdzili następujący goście: posłowie Anna Milczanowska, Małgorzata Golińska oraz Jacek Wilk, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa Tomasz Żuchowski, p.o. głównego geodety kraju Grażyna Kierznowska, łódzki wojewódzki inspektor nadzoru geodezyjnego i kartograficznego Wojciech Dyakowski.

Organizatorami KGP są Lokalne Stowarzyszenia Geodezyjne, a gospodarzem – Stowarzyszenie Geodeci Ziemi Piotrkowskiej.

Wydarzeniu patronują: Główny Geodeta Kraju, Marszałek Województwa Łódzkiego, Wojewoda Łódzki, Starosta Powiatu Piotrkowskiego, a także największe ogólnopolskie organizacje geodezyjne: Stowarzyszenie Geodetów Polskich, Geodezyjna Izba Gospodarcza, Polska Geodezja Komercyjna oraz Polskie Towarzystwo Geodezyjne.
Koszt uczestnictwa to 380 zł (bez noclegu) lub 430 zł (z noclegiem).

Patronat medialny nad Kongresem objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.

Więcej informacji i rejestracja

Źródło: Organizatorzy


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS