Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-13| GNSS

We wtorek możliwe przerwy w działaniu ASG-EUPOS

14 marca rano, w godzinach 6:30-7:30, nastąpi przełączenie udostępniania usług systemu ASG-EUPOS z centrum zarządzającego w Katowicach do centrum w Warszawie. Może to spowodować krótkotrwałą przerwę w dostępie do usług i danych ASG-EUPOS.


We wtorek możliwe przerwy w działaniu ASG-EUPOS

W razie trudności z korzystaniem z tych serwisów po finalizacji przełączenia należy skontaktować się z administratorem systemu. W przypadku korzystania z POZGEO i POZGEO D może pojawić się problem z dostępnością zamówionych, a nie pobranych przed przełączeniem danych. W takim przypadku również należy skontaktować się z administratorem.

Planowane przełączenie usług związane jest z aktualizacją oprogramowania systemowego Trimble Pivot Platform i ma na celu poprawienie funkcjonalności oraz zwiększenie niezawodności systemu ASG-EUPOS.

Źródło: ASG-EUPOS


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wapno - krajobraz po katastrofie
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS