Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-13| Geodezja, GIS, Imprezy

Zapowiedź XIV Podlaskiego Forum GIS

W dniach 8-9 czerwca w Wólce Nadbużnej k. Siemiatycz odbędzie się XIV Podlaskie Forum GIS. Hasło tegorocznego spotkania to: „E-usługi – GIS dla obywatela”.


Zapowiedź XIV Podlaskiego Forum GIS <br />
Uczestnicy XIII Podlaskiego Forum GIS (fot. DC)
Uczestnicy XIII Podlaskiego Forum GIS (fot. DC)

Tematyka, która zostanie poruszana na Forum to:
• E-usługi – czy to naprawdę takie trudne zagadnienie? Definicje, pojęcia.
• Doświadczenia związane z wdrażaniem e-usług oraz pozyskiwaniem funduszy zewnętrznych na ich realizację.
• Nowości oferowane przez firmy sektora geoinformacyjnego.

Podlaskie Forum GIS to spotkanie, podczas którego przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego i firm branżowych mogą zaprezentować swoje bogate doświadczenie z zakresu systemów informacji przestrzennej. Forum stanowi także idealne miejsce do dyskusji. Uczestnicy spotkania mogą ponadto zapoznać się z nowościami oferowanymi przez firmy sektora geoinformacyjnego – oprogramowaniem, usługami i sprzętem.

Organizatorzy proszą o zgłaszanie tytułów i krótkich streszczeń referatów w terminie do 10 kwietnia, a w przypadku dużej liczby chętnych zastrzegają sobie możliwość selekcji tematów i odrzucenia części z nich.

Szczegółowe informacje wkrótce będą dostępne na stronie internetowej www.psip.wrotapodlasia.pl

Organizatorami XIV Podlaskiego Forum GIS są: Marszałek Województwa Podlaskiego oraz Stowarzyszenie Geodetów Polskich oddział w Białymstoku.

Źródło: UMWP w Białymstoku


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Radarowe filmy satelitów ICEYE
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS