wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-13| Geodezja, GIS, Imprezy

Zapowiedź XIV Podlaskiego Forum GIS

W dniach 8-9 czerwca w Wólce Nadbużnej k. Siemiatycz odbędzie się XIV Podlaskie Forum GIS. Hasło tegorocznego spotkania to: „E-usługi – GIS dla obywatela”.


Zapowiedź XIV Podlaskiego Forum GIS <br />
Uczestnicy XIII Podlaskiego Forum GIS (fot. DC)
Uczestnicy XIII Podlaskiego Forum GIS (fot. DC)

Tematyka, która zostanie poruszana na Forum to:
• E-usługi – czy to naprawdę takie trudne zagadnienie? Definicje, pojęcia.
• Doświadczenia związane z wdrażaniem e-usług oraz pozyskiwaniem funduszy zewnętrznych na ich realizację.
• Nowości oferowane przez firmy sektora geoinformacyjnego.

Podlaskie Forum GIS to spotkanie, podczas którego przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego i firm branżowych mogą zaprezentować swoje bogate doświadczenie z zakresu systemów informacji przestrzennej. Forum stanowi także idealne miejsce do dyskusji. Uczestnicy spotkania mogą ponadto zapoznać się z nowościami oferowanymi przez firmy sektora geoinformacyjnego – oprogramowaniem, usługami i sprzętem.

Organizatorzy proszą o zgłaszanie tytułów i krótkich streszczeń referatów w terminie do 10 kwietnia, a w przypadku dużej liczby chętnych zastrzegają sobie możliwość selekcji tematów i odrzucenia części z nich.

Szczegółowe informacje wkrótce będą dostępne na stronie internetowej www.psip.wrotapodlasia.pl

Organizatorami XIV Podlaskiego Forum GIS są: Marszałek Województwa Podlaskiego oraz Stowarzyszenie Geodetów Polskich oddział w Białymstoku.

Źródło: UMWP w Białymstoku


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
okej ale co do tego ma podlaski gis? Plany są w miastach i gminach, a nie w powiecie czy województwie (nie liczę ramowego wojewódzkiego mpzp). No chyba, że szukają kolejnego tematu do utylizacji środków to "okej".
 1 
odpowiedz zgłoś
do zagadki kupując mieszkanie z ogródkiem warto wiedzieć czy na sąsiedniej działce nie powstanie supermarket czy wulkanizacja itp bądź 11 piętrowa ściana apartamentowca.
 1 
odpowiedz zgłoś
a co ma MPZP do kupna mieszkania czy domu ? Tak z ciekawości ?
odpowiedz zgłoś
Nie zgadzam się Moim zdaniem takie forum GIS jest potrzebne. Powstaje coraz więcej narzędzi, które mogą pomóc w komunikacji samorząd-obywatel. Zgłaszanie usterek, sprawdzenie MPZP przed kupnem mieszkania czy domu. To są ważne rzeczy.
odpowiedz zgłoś
ale się wódy poleje za nie swoje pieniądze.. To powinno przekonać nieprzekonanych o konieczności wprowadzania zmian, cyfryzacji i informatyzacji ;)
 4 
odpowiedz zgłoś
5 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning lotniczy Nysy
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS