Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-13| Geodezja, Przetargi

Powiat nowosądecki zamawia ortofotomapę

Starostwo w Nowym Sączu ogłosiło przetarg na wykonanie zdjęć lotniczych wraz z opracowaniem numerycznego modelu terenu, ortofotomapy, aerotriangulacji oraz opracowanie bazy danych zobrazowań lotniczych.


Powiat nowosądecki zamawia ortofotomapę

Zamówienie dotyczy powiatu nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz, i obejmuje:
1) wykonanie cyfrowych fotogrametrycznych zdjęć lotniczych, a w tym:
• sygnalizację i pomiar punktów polowej osnowy fotogrametrycznej,
• wykonanie wielkoformatową, fotogrametryczną kamerą cyfrową typu kadrowego zdjęć fotogrametrycznych o wielkości piksela terenowego nie większej niż 0,05 m oraz 0,07 m,
• proces kontroli jakości;
2) wykonanie aerotriangulacji;
3) aktualizację numerycznego modelu terenu w układzie współrzędnych PL-1992, Kronsztadt 86;
4) opracowanie cyfrowej ortofotomapy z pikselem terenowym nie większym niż 0,05 m oraz 0,07 m w układzie współrzędnych PL-1992 w kolorystyce RGB;
5) transformację ortofotomapy z układu PL-1992 do układu PL-2000.
Termin realizacji zamówienia to 29 grudnia br.

Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji są cena (60%) oraz skrócenie terminu wykonania zamówienia (40%). Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 20 tys. zł można składać do 18 kwietnia.

Przetarg realizowany jest w ramach współfinansowanego przez Unię Europejską projektu pn. „Cyfryzacja zasobów geodezyjnych i kartograficznych Powiatu Nowosądeckiego i Miasta Nowy Sącz”.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Galileo pomaga stworzyć ekologiczne fajerwerki
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS