Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-09| Geodezja, GIS, Teledetekcja

GUGiK: dwie oferty pracy przy projekcie CAPAP

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił nabór kandydatów na dwa stanowiska pracy w Wydziale Fotogrametrii i Kartografii Tematycznej.


GUGiK: dwie oferty pracy przy projekcie CAPAP

Od kandydatów wymagane jest m.in.:
starszy inspektor ds. kontroli jakości danych przestrzennych, w tym danych 3D, opracowywanych przez zespół 3D w projekcie CAPAP – wykształcenie wyższe fotogrametryczne lub pokrewne, dobra znajomość narzędzi GIS, znajomość zagadnień z dziedziny fotogrametrii, znajomość podstawowych zagadnień z zakresu systemów informacji przestrzennej;
starszy inspektor ds. obsługi merytorycznej zadań 3D w ramach projektu CAPAP oraz zadań rozwoju baz danych wydziału – wykształcenie wyższe fotogrametryczne lub pokrewne, znajomość ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne wraz z aktami wykonawczymi, znajomość zagadnień z dziedziny fotogrametrii (w szczególności z zakresu skanowania laserowego, zobrazowań i modelowania 3D).

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy obejmuje m.in.:
starszy inspektor ds. kontroli… – realizację, zgodnie z obowiązującymi procedurami, zadania kontroli jakości danych przestrzennych (numerycznego modelu terenu, zobrazowań oraz modeli 3D), w tym dostarczanie wkładu do raportów z postępu prac kontrolnych;
starszy inspektor ds. obsługi… – uczestniczenie w przygotowaniu założeń merytorycznych oraz uczestniczenie w przygotowaniu i przeprowadzeniu zamówień publicznych oraz odbiorach zleconych prac w celu sprawnej obsługi bieżących zadań Zespołu 3D oraz zadań Wydziału.

Dokumenty można składać do 24 marca.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: GUGiK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS