wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-09| Geodezja, GIS, Teledetekcja

GUGiK: dwie oferty pracy przy projekcie CAPAP

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił nabór kandydatów na dwa stanowiska pracy w Wydziale Fotogrametrii i Kartografii Tematycznej.


GUGiK: dwie oferty pracy przy projekcie CAPAP

Od kandydatów wymagane jest m.in.:
starszy inspektor ds. kontroli jakości danych przestrzennych, w tym danych 3D, opracowywanych przez zespół 3D w projekcie CAPAP – wykształcenie wyższe fotogrametryczne lub pokrewne, dobra znajomość narzędzi GIS, znajomość zagadnień z dziedziny fotogrametrii, znajomość podstawowych zagadnień z zakresu systemów informacji przestrzennej;
starszy inspektor ds. obsługi merytorycznej zadań 3D w ramach projektu CAPAP oraz zadań rozwoju baz danych wydziału – wykształcenie wyższe fotogrametryczne lub pokrewne, znajomość ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne wraz z aktami wykonawczymi, znajomość zagadnień z dziedziny fotogrametrii (w szczególności z zakresu skanowania laserowego, zobrazowań i modelowania 3D).

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy obejmuje m.in.:
starszy inspektor ds. kontroli… – realizację, zgodnie z obowiązującymi procedurami, zadania kontroli jakości danych przestrzennych (numerycznego modelu terenu, zobrazowań oraz modeli 3D), w tym dostarczanie wkładu do raportów z postępu prac kontrolnych;
starszy inspektor ds. obsługi… – uczestniczenie w przygotowaniu założeń merytorycznych oraz uczestniczenie w przygotowaniu i przeprowadzeniu zamówień publicznych oraz odbiorach zleconych prac w celu sprawnej obsługi bieżących zadań Zespołu 3D oraz zadań Wydziału.

Dokumenty można składać do 24 marca.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Plan na las - czyli o kartowaniu lasu
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS