Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-09| Geodezja, GIS, Mapy

Dane geodezyjne w lubelskim geoportalu

Miejski Systemu Informacji Przestrzennej Lublina wzbogacił się o nowe dane oraz moduły.


Dane geodezyjne w lubelskim geoportalu

Zakres prezentowanych w serwisie danych geodezyjnych poszerzono o warstwy:
• uzbrojenia terenu,
• sytuacji i rzeźby terenu,
• klasyfikacji użytków.

Z kolei w serwisie planowania przestrzennego dodano informacje na temat przeznaczenia terenów w planie zagospodarowania przestrzennego oraz decyzji administracyjnych wydanych przez Wydział Architektury i Budownictwa.

Geoportal wzbogacił się ponadto o moduł przyrodniczy. Znajdziemy tu m.in. informacje o: pomnikach przyrody, obszarach chronionych, mapach akustycznych czy strefach zalewowych.

Stworzono również serwis ekspercki, w którym prezentowane są wszystkie udostępnione w Geoportalu warstwy mapy z możliwością ustawiania i analizowania swoich własnych kompozycji przestrzennych.

Źródło: UM Lublin


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie szlaku kolejowego
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS