wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-08| GNSS, GIS, Sprzęt

Nowe odbiorniki w ofercie Taxus IT

Oferta warszawskiej firmy Taxus IT wzbogaciła się o precyzyjne odbiorniki satelitarne marki Juniper Systems.


Nowe odbiorniki w ofercie Taxus IT

Spółka oferuje trzy modele tego producenta. Cedar CT5 to kompaktowy smartfon o dokładności pomiaru dochodzącej do 2 metrów. Wśród jego zalet dystrybutor wymienia wzmocnioną obudowę odporną na wilgoć i kurz, a także pojemną baterię pozwalającą na całodzienną pracę w terenie.

Z kolei Cedar CT7G to rozwiązanie stworzone dla wielbicieli dużego ekranu. Wygodny 7-calowy wyświetlacz ułatwia prezentację map i lokalizacji użytkownika. Wysoka wytrzymałość tabletu chroni sprzęt przed uszkodzeniami. Wydajna bateria pozwala zaś na wygodne korzystanie z urządzenia przez cały dzień.

Trzecia propozycja to Geode. To wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy w terenie potrzebują submetrowej dokładności pomiaru. Łatwość w korzystaniu z urządzenia, korzystna cena i obsługa poprawek sprawiają, że nie trzeba być specjalistą, aby wykonywać wiarygodne pomiary w dokładności poniżej 50 cm.

Źródło: Taxus IT, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak GIS może zapewnić lepszą przyszłość?
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS