wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-07-05| Geodezja, Prawo, Ludzie, Instytucje

Nowy geodeta województwa wielkopolskiego


1 lipca 2007 r. marszałek województwa wielkopolskiego dokonał zmiany na stanowisku geodety województwa – dyrektora departamentu geodezji i kartografii.

Dotychczasowy geodeta województwa Tadeusz Nowicki zakończył pracę na tym stanowisku 30 czerwca 2007 r. w związku z przejściem na emeryturę. Nowym geodetą województwa został Wojciech Zając, absolwent Technikum Geodezyjno-Drogowego w Lublinie (1968-73) i Akademii Rolniczej w Krakowie (1974-79). Ukończył studia podyplomowe: z zakresu administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (2003-2005), z organizacji i zarządzania na Wydziale Organizacji i Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu,(1987-1988), szacowania nieruchomości na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej (1992-1993).
Przed podjęciem pracy w Urzędzie Marszałkowskim pracował w strukturach wojewódzkich biur geodezji i terenów rolnych. W latach 1973-74 w Powiatowym Biurze Geodezji i Urządzeń Rolnych w Hrubieszowie. W latach 1979-99 w Wojewódzkim Biurze Geodezji i Terenów Rolnych w Pile z/s w Chodzieży, na stanowiskach geodety w produkcji bezpośredniej, głównego technologa, zastępcy dyrektora ds. technicznych, dyrektora. W latach 1999-2006 w Wielkopolskim Biurze Geodezji i Terenów Rolnych w Poznaniu na stanowisku dyrektora Oddziału w Chodzieży i dyrektora Biura.
Posiada uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii w specjalnościach 1; 2; 4; 5. Ponadto od 1997 r. sprawuje funkcję biegłego sądowego w dziedzinie geodezji i kartografii Sądu Okręgowego w Poznaniu.
Ostatnio był zatrudniony w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego na stanowisku zastępcy dyrektora Departamentu Geodezji i Kartografii (od 8 maja 2006 r.).

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS