Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-08| Geodezja, Firma, Przetargi

Wielu chętnych na kolejowe prace geodezyjne

W przetargu PKP Polskich Linii Kolejowych o wartości do 26 mln zł netto na opracowanie dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej do celów projektowych wystartowało 11 oferentów.


Wielu chętnych na kolejowe prace geodezyjne

Celem postępowania jest zawarcie umowy ramowej z maksymalnie 10 wykonawcami. Celem tego typu kontraktu jest ustalenie warunków dotyczących zamówień cząstkowych, jakie będą udzielane w trakcie jej obowiązywania. Zamówienia cząstkowe będą dotyczyć:

1) Założenia osnowy geodezyjnej do wykorzystania jako systemu odniesienia dla projektowania, realizacji, obsługi, inwentaryzacji i pomiarów powykonawczych przyszłej inwestycji.
2) Opracowania numerycznej mapy sytuacyjno-wysokościowej do celów projektowych w skali 1:500 wraz z uzbrojeniem terenu i ewidencją gruntów.
3) Weryfikacji przebiegu zewnętrznych granic działek ewidencyjnych obszaru kolejowego.

Oferty w tym postępowaniu złożyli (w kolejności od najtańszej, wszystkie ceny netto):
• OPGK Wrocław, wartość propozycji 29,69 mln zł;
• OPEGIEKA Elbląg, 33,33 mln zł;
• Geomar SA, Kadex Inżynieria Poznań, Spectra System Kraków, 38,76 mln zł,
• Gispro Szczecin, Geotec Gorlice i Pro-Geo Szczecin, 45,89 mln zł;
• Geopartner Gdańsk, PGI TechGis Bochnia, Geodeta FG Gorzów Wielkopolski, 49,22 mln zł,
• OPGK Olsztyn, 49,60 mln zł;
• MGGP SA Tarnów, 52,50 mln zł,
• OPGK Rzeszów, Reper Mirków i Geoplan Zgierz, 56,12 mln zł;
• Ka-Ro Warszawa 58,56 mln zł,
• SWECO Engineering Kraków, 67,30 mln zł,
• Polservice Geo Warszawa, 94,64 mln zł.

Dodajmy, że cena będzie decydować o udzieleniu zamówienia tylko w 30%. Pozostałymi kryteriami oceny ofert są: czas wykonania prac (10%), deklarowany termin przystąpienia do aktualizacji opracowanej dokumentacji (10%), kwalifikacje zawodowe personelu (10%), doświadczenie personelu (25%) oraz metodyka (15%).

Pełne zestawienie ofert

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS