wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-03-07| Geodezja, Teledetekcja, Firma, Przetargi

Trzech chętnych do ortofotomapy woj. lubelskiego

Do przetargu na dostarczenie ortofotomapy dla 20 powiatów w województwie lubelskim stanęło trzech oferentów.


Trzech chętnych do ortofotomapy woj. lubelskiego <br />
Szkic podziału województwa lubelskiego na części I i II (fot. SIWZ)
Szkic podziału województwa lubelskiego na części I i II (fot. SIWZ)

Przypomnijmy, że zamówienie na zdjęcia lotnicze i ortofotomapę w rozdzielczości 7 cm podzielono na dwie części. Pierwsza obejmuje powiaty: bialski, lubartowski, łukowski, parczewski, puławski, radzyński, rycki i włodawski (łącznie obszar 10 159 km kw.). Druga dotyczy zaś powiatów: biłgorajskiego, chełmskiego, hrubieszowskiego, janowskiego, krasnostawskiego, kraśnickiego, lubelskiego, łęczyńskiego, opolskiego, świdnickiego, tomaszowskiego i zamojskiego (łącznie 14 700 km kw.). Termin realizacji każdej części upływa 30 marca 2018 r.

W obu przypadkach najtańsze oferty przedstawiło konsorcjum firm Tukaj Mapping Central Europe z Krakowa oraz OPGK Geomap z Zielonej Góry. Wartość propozycji dla części pierwszej wynosi 2,16 mln zł, a dla drugiej – 3,44 mln zł.

Pozostałe oferty złożyły konsorcja:
• MGGP Aero, OPEGIEKA Elbląg, Gispro Szczecin – cz. I: 2,83 mln zł, cz. II: 4,06 mln zł.
• Geomar Szczecin, Geokart International Rzeszów oraz Georeal z Pilzna (Czechy) – cz. I: 3,06 mln zł, cz. II: 4,47 mln zł.

Wszystkie przedstawione oferty mieszczą się w budżecie zamawiającego (cz. I – 3,22 mln zł, cz. II – 4,66 mln zł).

Przetarg jest realizowany w ramach wartego 187 mln zł projektu „e-Geodezja – cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego”. Uczestniczy w nim wszystkie 20 powiatów ziemskich województwa lubelskiego. W jego ramach planowane jest stworzenie lub dostosowanie do obowiązujących przepisów bazy danych ewidencji gruntów i budynków (EGiB), geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT) i bazy danych obiektów topograficznych (BDOT500). Zakończenie realizacji prac planowane jest na rok 2020.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Kolorowe wideo z orbity
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS