Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-01-30| Geodezja

Rok 2016 już w cyfrowym archiwum GEODETY

W cyfrowym archiwum miesięcznika GEODETA dostępne są już wszystkie artykuły z 2016 roku.


Rok 2016 już w cyfrowym archiwum GEODETY

Przypomnijmy, że z archiwum bez dodatkowych opłat mogą korzystać wszystkie osoby, które posiadają aktualną tradycyjną prenumeratę GEODETY wykupioną na cały 2017 rok i jednocześnie zarejestrowały się na Geoforum.pl. Do rejestracji wymagane jest jedynie podanie podstawowych danych prenumeratora oraz numeru faktury.

Po potwierdzeniu przez redakcję Geoforum.pl tych danych i zalogowaniu się na konto, można korzystać z udostępnionych w formacie PDF kilkunastu tysięcy publikacji, jakie ukazały się w 259 numerach GEODETY. Są one dostępne zarówno w cyfrowym archiwum, jak i przez wyszukiwarkę (po zaznaczeniu opcji „GEODETA i NAWI spis treści”).

Redakcja


«« powrót

Udostępnij:    


wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Radarowe filmy satelitów ICEYE
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS