Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-01-23| Geodezja, Przetargi

WUG zleca inwentaryzację wyrobisk górniczych

Wyższy Urząd Górniczy ogłosił przetarg na sporządzenie opracowania pn. „Inwentaryzacja wyrobisk górniczych mających połączenie z powierzchnią, znajdujących się na obszarach pozostałych zlikwidowanych kopalń węgla kamiennego na terenie Górnośląskiego Zagłębia Węglowego”.


WUG zleca inwentaryzację wyrobisk górniczych <br />
fot. JK
fot. JK

Opracowanie obejmuje m.in.
• kwerendę archiwów map górniczych,
• opracowanie kart informacyjnych wyrobisk górniczych,
• opracowanie kart parametrycznych wyrobisk górniczych,
• opracowanie kart oceny zagrożenia i ryzyka ze strony wyrobisk górniczych,
• wykonanie dokumentacji fotograficznej przedstawiającej aktualny stan powierzchni terenu w rejonie wyrobisk górniczych,
• wykonanie pomiarów geodezyjnych wyrobisk górniczych i określenie współrzędnych tych obiektów,
• wprowadzenie informacji do relacyjnej bazy danych wyrobisk górniczych,
• sporządzenie map w skali 1:5000, pozwalających na lokalizację wyrobisk górniczych w terenie.

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie opracowania dokumentującego inwentaryzację ok. 850 wyrobisk górniczych mających połączenie z powierzchnią, położonych w granicach byłych obszarów górniczych: Katowice I, Chorzów II, Chorzów III, Szopienice I, Siemianowice I, Siemianowice II, Rozalia, Pole rezerwowe kopalni Siemianowice, Rozbark wraz z byłym rejonem kopalni Łagiewniki, Świętochłowice II, Bytom V, Chruszczów I, Gliwice III, Rokitnica-Biskupice, Kaczyce, Borynia I i Wilchwy w obrębie Górnośląskiego Zagłębia Węglowego.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 20 tys. zł można składać do 28 lutego. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji są: cena (60%), kwalifikacje zawodowe osób wyznaczonych do realizacji zamówienia (30%) oraz aspekt społeczny (10%).

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzy



wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS