Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-01-23| GNSS, Geodezja, Sprzęt

South X11 w sprzedaży

Od połowy stycznia w ofercie Geomatix znajduje się nowy kontroler polowy marki South do zestawów RTK oraz GIS. Jak zapewnia dystrybutor, model X11 stanowi połączenie najlepszych cech znanych z różnych dostępnych na rynku urządzeń typu pocket PC lub Handheld.


South X11 w sprzedaży

X11 to połączenie funkcjonalności i jakości, jakiej oczekuje wielu użytkowników w pracach geodezyjnych. South – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i sugerując się dotychczasowymi spostrzeżeniami klientów na temat różnych kontrolerów – zebrał w jednym urządzeniu kwintesencję użyteczności terenowej.

Kontroler charakteryzuje 3,7-calowym ekranem, który stanowi dobry kompromis wielkości dla geodetów, którzy nadal z dystansem podchodzą do dużych rozwiązań tabletowych. X11 posiada wbudowaną klawiaturę składającą się z 22 klawiszy, w tym 9 alfanumerycznych oraz 13 funkcyjnych. Ponadto spełnia normy wodo- i pyłoszczelności na poziomie IP67.

Nowy instrument dostępny jest w dwóch wersjach. X11 Pro umożliwia rozbudowanie standardowej wersji (X11 Lite) o dodatkowe funkcje: wbudowany aparat/kamerę 5Mpx, wbudowany modem GSM 3G, sensory GPS z 72 kanałami. Dodatkowo, jako opcjonalne rozwiązanie, można wybrać baterię typu S4II-C, która umożliwia nieprzerwaną pracę przez minimum 12 h.

Źródło: Geomatix


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS