Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-01-19| Geodezja

Wrocław: dwie oferty pracy w wojewódzkiej inspekcji

W Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim trwa nabór kandydatów na stanowiska inspektorów ds. państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego oraz ds. nadzoru nad utrzymaniem Zintegrowanego Systemu Informacji o Nieruchomościach (praca na zastępstwo).


Wrocław: dwie oferty pracy w wojewódzkiej inspekcji <br />
fot. Wikipedia/Andrzej Otrębski
fot. Wikipedia/Andrzej Otrębski

Od kandydatów wymagane jest m.in. wykształcenie wyższe geodezyjne, 3 lata doświadczenia zawodowego w geodezji i kartografii, uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie 1 lub 2.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy obejmuje m.in.:
• inspektor ds. PZGiK – prowadzenie kontroli systemów teleinformatycznych wykorzystywanych do prowadzenia powiatowego i wojewódzkiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego;
• inspektor ds. nadzoru nad utrzymaniem ZSIN – prowadzenie nadzoru nad organami administracji geodezyjnej i kartograficznej na terenie województwa dolnośląskiego w zakresie prowadzenia baz danych ewidencji gruntów i budynków.

Dokumenty można składać do: 28 stycznia – inspektor ds. PZGiK; 24 stycznia – inspektor ds. nadzoru nad utrzymaniem ZSIN.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: DUW we Wrocławiu


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS