Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-01-18| Geodezja, Ludzie, Instytucje

Lubelski WINGiK odwołany

31 grudnia 2016 r. Stanisław Kochański został odwołany ze stanowiska lubelskiego wojewódzkiego inspektora nadzoru geodezyjnego i kartograficznego – poinformował Geoforum.pl Marek Wieczerzak z Oddziału ds. mediów i komunikacji społecznej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.


Lubelski WINGiK odwołany <br />
fot. z archiwum GEODETY
fot. z archiwum GEODETY

Odwołanie nastąpiło na podstawie art. 6a ust. 2a ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne po uzyskaniu zgody głównego geodety kraju. – Jednocześnie, jak wynika z przepisów Kodeksu pracy, pracownik zatrudniony na podstawie powołania może być w każdym czasie – niezwłocznie lub w określonym terminie – odwołany ze stanowiska przez organ, który go powołał – tłumaczy Marek Wieczerzak.

– Obecnie wojewoda lubelski podjął działania zmierzające do obsadzenia stanowiska lubelskiego wojewódzkiego inspektora nadzoru geodezyjnego i kartograficznego. Powołanie nowego LWINGiK-a za zgodą głównego geodety kraju nastąpi niezwłocznie, w możliwie najszybszym terminie – dodaje pracownik LUW.

Stanisław Kochański na stanowisku lubelskiego WINGiK-a pracował niespełna 15 lat (od 2 stycznia 2002 r.).

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wapno - krajobraz po katastrofie
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS