Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-01-18| Geodezja, Przetargi, Kataster

Kto zmodernizuje EGiB w powiecie suskim?

Starostwo w Suchej Beskidzkiej rozstrzygnęło przetarg na dostosowanie i poprawę jakości bazy danych ewidencji gruntów i budynków do zgodności z modelem pojęciowym, poprzez modernizację EGiB obrębu Skawica.


Kto zmodernizuje EGiB w powiecie suskim?

W postępowaniu wpłynęły 4 oferty. Wartość umowy podpisanej z firmą MGGP SA z Tarnowa to 675 tys. zł brutto. Pozostałe oferty złożyły następujące podmioty: ZUGKiK Geomap Raba Wyżna (599 tys. zł), konsorcjum firm w składzie PUGP Geomiar Jarosław, Geokart International Rzeszów, Spatial Data Systems Gliwice (724 tys. zł; oferta odrzucona), OPGK Kraków (1,353 mln zł).
Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji były cena (60%), gwarancja i rękojmia (20%) oraz doświadczenie personelu kierowniczego (20%). To ostatnie kryterium zaważyło o wyborze oferty MGGP SA, która nie była najtańsza.

Przedmiotem zamówienia jest:
• wykonanie prac geodezyjnych niezbędnych do przeprowadzenia modernizacji EGiB (w zakresie danych dotyczących: gruntów; budynków; obiektów trwale związanych z budynkami; nieruchomości lokalowych; właścicieli nieruchomości oraz podmiotów, w których władaniu lub gospodarowaniu znajdują się grunty Skarbu Państwa lub jednostek samorządu terytorialnego, a także podmiotów, które na zasadach samoistnego posiadania władają gruntami, dla których ze względu na brak księgi wieczystej, zbioru dokumentów albo innych dokumentów nie można ustalić ich właścicieli);
• opracowanie i wyłożenie do wglądu zainteresowanych projektu operatu opisowo-kartograficznego, udział w rozpatrzeniu zastrzeżeń zgłoszonych do tego operatu w trakcie jego wyłożenia oraz wykonanie prac geodezyjnych niezbędnych do wprowadzenia zmian w projekcie operatu opisowo-kartograficznego wynikających z uwzględnionych zastrzeżeń;
• wykonanie prac geodezyjnych, niezbędnych do konwersji i aktualizacji danych EGiB;
• wprowadzenie do systemu teleinformatycznego starosty utworzonych przez wykonawcę zbiorów danych EGiB.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak korzystać z danych przestrzennych PIG?
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS